3 virtuālās realitātes spēles visai ģimenei, kuras izmēģināt šajā rudenī

Rudens vairs nav aiz kalniem, un, iespējams, tieši šogad ir pienācis īstais laiks visai ģimenei kopīgi atklāt jaunas atpūtas un izklaides iespējas! Viena no aizraujošākajām izklaides iespējām gan maziem, gan lieliem drēgnās rudens dienās ir virtuālās realitātes (VR) spēles.

Virtuālā realitāte

Visticamāk esi dzirdējusi vai pat arī spēlējusi kādu no populārākajam Playstation VR spēlem, piemēram, Beat Saber, Job Simulator vai Tetris Effect, kā arī apmeklējuši kādu no tik populārajām VR spēļu studijām. Ja tu vēlies virtuālās realitātes sniegtās izklaides iespējas izbaudīt kopā ar visu ģimeni, esam apkopojuši 3 labākās virtuālās realitātes spēles, kuras ir iecienījušas ģimenes ar bērniem visā pasaulē. Tik tiešām – šīs virtuālās realitātes spēles patiks ne tikai pusaudžiem, tās varēsi spēlēt kopā pat ar pašiem mazākajiem!

Angry Birds VR: Isle of Pigs

Kuram gan nepatīk dusmīgie putni! Turklāt var droši apgalvot, ka VR spēles izpildījumā, šos slavenos spēles varoņus ikviens iemīlēs vēl vairāk! Angry Birds VR: Isle of Pigs nav pirmā dusmīgo putnu virtuālās realitātes spēle, taču tā ir kļuvusi par vienu no populārākajām un spēlētāju iecienītākajām. Kāpēc tieši Angry Birds VR: Isle of Pigs ir mūsu TOP 3 saraksta augšgalā? Tāpēc, ka slavenie dusmīgie putni lieliski izklaidēs ne tikai bērnus un pusaudžus, bet arī pieaugušos. Spēles laikā varēsiet izpētīt salu, uz kuras savas brīvdienas pavada mantkārīgās zaļās cūkas, dodieties uz ballīšu pilsētu, atklāt eksotiskas pludmales, kā arī sniegotas nogāzes un, protams, veikt dažādus uzdevumus, pelnot spēlei tik nozīmīgas zvaigznes. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka šī spēle ir draudzīga visu vecumu spēlētājiem turklāt spēlē ir iekļauti arī dažādi izglītojoši elementi, kas palīdzēs apgūt dažādas prasmes, piemēram, skaitīšanu!

Fruit Ninja VR

Ja iepriekš esi īsinājusi savu laiku spēlējot Fruit Ninja mobilo versiju, tad VR versija noteikti kļūs par vienu no tavām mīļākajām spēlēm ģimeniskai izklaidei! Fruit Ninja VR ir variācija par mobilo klasiku, kurā spēlētāji veido savu nindzju pasauli, sacenšoties dažādos svaigu produktu uzbrukumos, lai kļūtu par augļu sagriešanas meistaru. Fruit Ninja var raksturot kā ļoti vienkāršu spēli, kas būs piemērota visu vecumu cilvēkiem un izraisīs nepārvaramu vēlmi to spēlēt vēl un vēl. Turklāt šo spēli izbaudīs gan mazie, gan lielie, jo augļu iznīcināšanas uzdevums kombinācijā ar spilgtām krāsām, skaņa un precīzu kustību attēlošana padara šo spēli par patiesi īstu adrenalīna avotu. 

Acron: Attack of the Squirrels

Acron: Attack of the Squirrels ir īsta ģimeņu spēle, jo šajā vairāku platformu jeb ballīšu VR spēlē katrs dalībnieks ieņem atsevišķu lomu un īsteno savu uzdevumu. Proti, visa ģimene var spēlēt reizē, nevis pēc kārtas skatīties un just līdzi tikai vienam spēlētājam. Turklāt, lai šo spēli spēlētu visa ģimene nav nepieciešamas vairākas VR ierīces – pietiek ar vienu VR austiņu komplektu un ģimenes viedtālruņiem! Katram spēles dalībniekam tiek iedalīta loma, piemēram, viens no spēlētājiem spēlē koku, kura uzdevums ir aizsargāt zelta ozolzīles no komandām, kurās ir divas līdz astoņas vāveres. Šī spēle noteikti parādīs, kurš ir jūsu ģimenes līderis! 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.