4 IKDIENĀ VISBIEŽĀK PIEĻAUTĀS KĻŪDAS

Mums katram ir savi ieradumi pie kuriem ikdienā esam tik ļoti pieraduši, tomēr dažus no tiem būtu jāmaina jau tagad!

Sausais šampūns

Šis matu kopšanas līdzeklis tiek prezentēts kā iedarbīgs veids matu atsvaidzināšanai starp mazgāšanas reizēm, kad mums nav laika matus izmazgāt. Pavisam vienkārši – iesmidzinām matos, atstājam uz brīdi, izķemmējam ar ķemmi un esam ieguvuši it kā “tīrāku” matu izskatu, kā arī nelielu apjomu. Protams, ka mēs to varam turpināt izmantot šādā veidā, tomēr sauso šampūnu lietderīgi ir izmantot tad, kad mati ir tikko izmazgāti un izžāvēti. Sausais šampūns uz mata virskārtas veidos plānu līdzekļa kārtiņu, kura palīdzēs matiem saglabāt to tīrību bez taukošanās ilgāku laiku.

Kafija

Visbiežāk kafiju – vai tā ir malta, šķīstoša vai kafijas pupiņu veidā, mēs uzglabājam tās oriģinālajā iepakojumā vai kādā slēgtā traukā mums zināmā vietā netālu no kafijas aparāta, bet varbūt ir vērts šo ieradumu mainīt? Kafiju var glabāt arī saldētavā! Aukstā temperatūra palīdzēs ilgāk un labāk saglabāt kafijas aromātu, kā arī paildzinās tās piesātināto garšu.

Mitrās salvetes sejai

Ja agrāk mēs seju mazgājām ar ūdeni, tad tagad sievietes ļoti bieži izvēlas seju tīrīt ar mitrajām salvetēm, bet ne par to šoreiz ir stāsts. Laika taupības nolūkos sievietes nereti dodas dušā ar nenotīrītu kosmētiku, jo “ūdens jau tāpat noskalos”, bet tas nav īsti pareizi. Mazgāšanās laikā atveras mūsu ādas poras, līdz ar to kosmētikas un netīrumiem ir ļoti vienkārši nokļūt mūsu ādā, kas var izraisīt nevēlamu izsitumu veidošanos, tāpēc mitrās salvetes ir lielisks sejas tīrīšanas līdzeklis pirms došanās dušā. Tās notīrīs lielāko daļu kosmētikas un netīrumu, tādā veidā izvairoties no to nokļūšanas dziļākos ādas slāņos.

Mazgāšanās ar karstu ūdeni

Daudzi no mums, jo īpaši aukstajā gada periodā, izvēlas mazgāties karstā ūdeni, tādā veidā sevi it kā sasildot, bet vai jūs zināt, ko par šo ieradumu domā jūsu āda? Cilvēka ādu klāt ļoti plāns aizsargslānis, kurš karstā dušā var tikt noskalots nost, tāpēc labāk ir mazgāties nedaudz vēsākā ūdenī nekā esat pieraduši. Šis arī ir viens no iemesliem, kāpēc pēc mazgāšanās, ja lietojiet ādas mitrināšanas līdzekļus – krēmus, losjonus vai ko citu, ir jāizvēlas tādi, kuri ir maksimāli dabīgi un nav piesātināti ar dažādām mums nezināmām, ķīmiskām vielām.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.