6 pazīmes, ka tavā DZĪVĒ ir pienācis laiks PĀRMAIŅĀM

Vai nogurdinoša ikdienas rutīna, enerģijas pasīkums un vienaldzība pret visu notiekošo tev šķiet pazīstama? Protams, dzīve ir mainīga un mēdz būt arī sliktās dienas, taču, ja tas notiek ilgtermiņā – varbūt esi sākusi stagnēt un sevi izniekot? Kā atpazīt, ka tikai eksistē, nevis dzīvo ar pilnu krūti?

6 PAZĪMES, KA PIENĀCIS LAIKS PĀRMAIŅĀM
Ja iestrēgstam rutīnā un nedzīvojam vairs saskaņā ar sevi – agrāk vai vēlāk šo diskomfortu sākam izjust uz savas ādas. Viens pēc otra aktualizējas jautājumi – kas es patiesībā esmu, ko daru un ko vēlos? Pat ja situācija šķiet bezcerīga – viss ir mūsu spēkos. Mēs varam izvēlēties būt veiksmīgas, laimīgas, priecīgas, bagātas, mīlētas un veselas. Mūsu lielākais trumpis ir izvēles iespēja! Kas liecina par to, ka ceļā uz pilnveidošanos esam uzspiedušas bremzes pedāli?

Nemitīgs stress un piepūle. Nekas, ko dari, vairs nenorit viegli un vienkārši – it visam nepieciešama piepūle. Tu jūties fiziski, emocionāli un garīgi iztukšota. Katra diena ir kā cīņa, kuru pavada pārmērīgs uztraukums, nepārliecinātība par sevi un saviem lēmumiem. Sajūta, ka esi nepareizajā vietā un laikā, tevi nepamet. Lai izkļūtu no apburtā riņķa danča – paņem laiku sev un nebaidies ieskatīties acīs savām patiesajām vēlmēm.

Entuziasma trūkums. Ikdienišķās darbības (pamošanās, sevis savešana kārtībā, došanās uz darbu, pusdienas, darba pienākumi, vakariņu gatavošana, TV skatīšanās, gulēšana) tevi sen jau vairs neaizrauj, viss šķiet vienāds un neinteresants. Bez šaubām, dzīve nav tikai izpriecas, taču arī pilnīga vienaldzība pret notiekošo ir zīme, ka kaut kas ir jāmaina. Sāc uz lietām skatīties citādāk, meklē prieka avotus un iemīli sevi un savu dzīvi!

Haoss prātā. Tavs prāts nemitīgi piekopj domu ātrumsacīkstes? Vai tev ir grūtības koncentrēties kam vienam? Apmiglojies prāts un nespēja pabeigt darbus, viennozīmīgi, nepalīdz pilnveidoties un attīstīt savu dzīvi pozitīvā virzienā, tādēļ, lai kaut kas mainītos – sper pirmo soli. Pārsteidz savu prātu un ķermeni – sāc kustēties un runāt citādāk, klausies pavisam cita žanra mūziku, maini vidi un pavēro reakciju – varbūt tas ir tieši tas, kas vajadzīgs!

Akcents tikai uz materiālo. Attīstība horizontālajā virzienā (vairāk naudas, jaunāka mašīna, lielāka māja utt.) spēj sniegt komfortu, taču nesniedz laimi un attīstību ilgtermiņā, jo vienā mirklī tas viss var arī zust. Toties vertikālā attīstība ir daudz jēgpilnāka un paliekošāka – strādājot pie savas personības pilnveidošanas, mēs iepazīstam savu būtību arvien dziļāk, tā iemācoties būt harmonijā gan ar sevi un apkārtējiem, gan pasauli kopumā.

Koncentrējoties tikai uz horizontālo attīstību, agri vai vēlu nonākam strupceļā, jo mantas nāk un iet, taču laiks, ko veltīt sev un savai attīstībai, tikšķ uz priekšu.

Vieni un tie paši grābekļi. Ja regulāri meklējam atrunas, lai izvairītos no pārmaiņām, automātiski paveram iespēju kāpt uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem. Situācijas nemainās, ja mēs neļaujam tām mainīties. Ja neesi gatava krasām pārmaiņām – sāc ar mazumiņu – neskaties pagātnē, izskaud nevajadzīgus paradumus, nemeklē vainu citos, iemācies teikt , sāc ēst veselīgāk, novērtē to, kas tev ir dots – un jau pavisam drīz sajutīsi pārmaiņas sevī!

Sevis noniecināšana. Zems pašvērtējums, viennozīmīgi, nepalīdz, bet gan būtiski traucē tavas personības attīstībai. Ja jūties nepievilcīga, nekompetenta un nevērtīga – pat visaizrautīgākie notikumi tevi turēs pie zemes un nepiepildīs. Maini savu uztveri – akcentu liec uz to, kas tev ir, nevis uz to, kā tev nav!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.