7 LĒTI UN IEDARBĪGI SKAISTUMKOPŠANAS LĪDZEKĻI

Skaistumkopšana ir viena no tām sfērām, kas nepārtraukti attīstās un sievietes šajā ziņā ar naudu neskopojas, jo tieši šī ir tā kategorija, par kuru tiek izdots visvairāk naudas.

Tomēr mums apkārt ir ļoti daudz lielisku un dažreiz pat nenovērtētu produktu, kuri ir pieejami ikvienam maciņam, turklāt darbojas tikpat labi, cik dārgas kosmētiskās procedūras.

Kokosriekstu eļļa

Šim ir produktam ir ļoti plašs pielietojums. To var izmantot gan kā matu masku, lai padarītu matus mīkstākus un spīdīgākus, gan kā sejas un ķermeņa mitrinātāju dārga losjona vietā, jo tā lieliski palīdz sausai un sasprēgājušai ādai. Kokosriekstu eļļu nereti izmanto arī kā zobu kopšanas līdzekli un, protams, to dažādos veidos izmanto ēdienu pagatavošanā.

Sāls

Šis produkts ir pieejams teju katrā virtuvē. Tas ir ļoti lēts un viena paciņa pietiek ilgam laikam. Sāli galvenokārt var izmantot pēdu vanniņās, jo tas lieliski palīdz pret pietūkumu. Efektam pietiek vien ar pāris tējkarotēm, turklāt piepilinot šādai sāls vanniņai pāris pilienus ēteriskās eļļas vai pieberot nelielu daudzumu zāļu tējas, iegūsiet SPA cienīgu pēdu procedūru.

Kosmētiskie māli

Šo līdzekli daudzos skaistumkopšanas salonos izmanto tieši ietīšanas procedūrās, kuras izmaksā pat vairākus desmitus eiro, savukārt veikalos viena šī produkta paciņa, kura pilnīgi pietiek vienai procedūrai maksā pat zem eiro. Pie tam šo līdzekli var izmantot arī kā sejas vai matu masku. Māls efektīvi attīra, tonizē un baro ādu. Veikalos ir pieejami dažādu krāsu un iedarbības māli tieši jūsu vēlamajam rezultātam.

Kafijas biezumi

Kafijas sastāvā esošais kofeīns ir lielākajā daļā pretcelulīta līdzekļu. Kafijas biezumi ir lielisks skrubis gan ķermeņa ādai gan ar maigām kustībām piemērots arī sejas ādai. Kafijas biezumiem var pievienot klāt medu, olīveļļu vai kādu no ēteriskajām eļļām, iegūstot lētu un iedarbīgu pīlingu, turklāt pēc šāda skrubja nav nepieciešams lietot ķermeņa losjonu, jo āda būs maiga, mīksta un pabarota.

Avokado

Šo augli mūsdienās mēdz dēvēt par “zaļo zeltu” un tāds tas patiešām ir. Šis produkts ir ne vien ļoti vērtīgs uzturā, jo tā sastāvā ir ļoti daudz vitamīnu un minerālvielu, bet arī skaistumkopšanā tas iedarbojas kā brīnumlīdzeklis. Gatavu, saspaidītu avokado var izmantot gan sejas maskās gan kā intensīvas iedarbības matu kopšanas līdzekli. Avokado matu maska gan būs diezgan ķēpīga, tomēr rezultātā iegūsiet mīkstus, vērtīgiem vitamīniem pabarotus matus, kā arī veicināsiet to augšanu.

Vakuuma bankas

Vakuuma terapija ir sena metode, kas palīdz ārstēt dažādas slimības, piemēram, bronhītu un locītavu saslimšanas, tomēr mūsdienās šī pārbaudītā, efektīvā un reizē nedaudz piemirstā terapija tiek izmantota arī skaistumkopšanā. Vakuuma bankas ir efektīvs līdzeklis cīņā ar celulītu, turklāt šo “brīnumburciņu” cena ir nesalīdzināmi mazāka nekā vakuuma masāžas skaistumkopšanas salonos. Pietiek ar vienu šādu vakuuma banku, nedaudz kosmētiskās vai olīveļļas un aptuveni 10-15 minūtes dienā, lai rezultāts būtu redzams jau pavisam drīz.

Nātres

Nātres jau izsenis visiem ir pazīstamas kā ļoti vērtīgas, vitamīniem un minerālvielām bagātas nezāles. Nātres aug gandrīz katrā dārzā, tāpēc šis brīnumlīdzeklis ir pavisam bezmaksas. Nātru uzlējumā var skalot matus, lai tie augtu stipri un mirdzoši, tomēr šo procedūru nebūtu vēlams veikt blondo matu īpašniecēm, jo tad mati visdrīzāk iekrāsosies zaļā tonī. No nātrēm pagatavotas sejas maskas var palīdzēt novērst dažādas, problemātiskas ādas nepilnības.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.