Birka: taupīt

Iedzīvotāji iepērkas ar apdomu

GALERIJA CENTRS veiktajā aptaujā noskaidrots, ka 54% iedzīvotāju pirms iepirkšanās rūpīgi izvērtē preces nepieciešamību. Aptauja uzrāda, ka cilvēki šosezon pārsvarā izvēlas tumšo toņu apģērbus, priekšroku dodot ērtiem apaviem uz zemiem papēžiem un pirkumus izvēlas veikt vienatnē. Eksperti atzīst, ka daļa sabiedrības mainījusi attieksmi pret naudu, cenšas izvēlēties tiešām nepieciešamāko un kombinēt ar esošo, iepērkas piesardzīgi un ar apdomu.

Gardas receptes liesiem laikiem

Pirms kāda laika espati jau rakstīja par to, kā ietaupīt, ēdot veselīgi. Strauji pietuvojoties jaunajai apkures sezonai, aizvien vairākām no mums šis jautājums atkal kļūst aktuāls. Kā neatteikties no vēdera baudām, bet reizē neiztukšot pēdējās finansiālās rezerves?

Veselīgi un bez liekiem tēriņiem

Lētas receptes. Lēti un garšīgi. Pēdējā laika notikumi gandrīz ikvienam likuši pārdomāt savus tēriņus. Bet vai tāpēc atteikties no vēdera priekiem? Protams, ne! Turklāt garšīga un veselīga maltīte var nebūt sinonīms vārdam dārgi.

Taupības režīms – kas tas par zvēru?

Pats pirmais ieteikums, lai cik triviāls tas neizklausītos – centies rast baudu un apmierinātību garīgās un emocionāli piepildītās lietās, nevis taustāmos labumos. Kaut vai pastaiga parkā, lai priecātos par apsnigušajiem kokiem, sārtajiem bērneļu vaigiem un suņiem, kuri izveduši saimniekus pastaigā. Beidzot tikties ar draudzeni, kuru sen neesi redzējusi, jo biji pārstrādājusies. Iespējams, ir grūti noskaņoties pozitīvām domām, ja nāk raudiens…