Kurš atbildīgs par mūsu intīmo dzīvi? Ģenētika, otrā pusīte, vai tomēr mēs paši?

Intīmā dzīve un sekss ir svarīgas dzīves sastāvdaļas ikvienam no mums. Tiesa, ne vienmēr mēs esam pietiekoši drosmīgi, lai par tām runātu atklāti un censtos atrisināt ar seksualitāti saistītās problēmas, ja tādas radušās. Šāda attieksme nav pareiza, jo tieši izvairoties no sāpīgiem tematiem, mēs sevi vēl vairāk sāpinām. Seksualitāti un tās kvalitāti savā dzīvē varam ietekmēt tikai mēs paši. Interesanti, kā gan to paveikt? Šajā rakstā mēs centīsimies sniegt dažus ieteikumus, kas var palīdzēt uzlabot ikviena seksuālo dzīvi.

Tas nav tikai partneris, kurš ir atbildīgs par piedzīvoto mīlēšanās laikā

Ir ļoti svarīgi apzināties, ka ne tikai mūsu partneris ir atbildīgs par gūto pieredzi mīlēšanās laikā. Partneris, bez šaubām, var to uzlabot, bet, ja mēs paši nerunāsim par to, kas mums patīk un ko mēs vēlētos piedzīvot, tad visticamāk, mēs saskaņu tā arī nekad neradīsim… Šādos gadījumos viens vai abi no partneriem var sākt justies nenovērtēti, vai pat vainot otru pie tā, ka nav gūta cerētā bauda. Šādas situācijas attiecībām nav veselīgas, tāpēc patiešām jāmēģina vienam ar otru izrunāties. Bez pārmetumiem un nosodījuma, atklātu sarunu veidā – lai noskaidrotu, ko katrs no partneriem vēlas un kas katram nepieciešams. Šāda atvērta komunikācija ļaus seksuālo dzīvi padarīt daudz patīkamāku! Tāpēc nebaidieties un uzdrīkstieties spert pirmo soli. Spējas lasīt otra domas nepiemīt nevienam. 

Izrādiet iniciatīvu

Vēl viena būtiska lieta, ko ievērot, lai uzturētu labu intīmo dzīvi, ir ik pa laikam pašam izrādīt iniciatīvu. Negaidīt, kad partneris parūpēsies par romantiska vakara noorganizēšanu, bet gan rīkoties pašam! Šādā veidā jūs savai otrajai pusītei parādīsiet, ka patiesi domājat un rūpējaties gan par viņa labsajūtu, gan pašām attiecībām. Turklāt, izrādot patiesu interesi par partneri, jūs neatstāsiet vietu šaubām par attiecībām, uzkurināsiet kaislību un stiprināsiet savstarpējo saikni. Iniciatīvu varat izrādīt dažādos veidos: piedāvājot masāžu, noorganizējot omulīgas vakariņas sveču gaismā vai vienkārši paflirtējot. Iespējas ir daudz, lai ko arī izvēlētos, un tas noteikti dos kādu labumu intīmajai dzīvei.

Izvairieties no rutīnas

Visticamāk, ka katrs pāris kādreiz ir piedzīvojis periodu, kurā attiecībās dominē rutīna. Lai gan rutīna ne vienmēr jāuztver negatīvi, nereti tieši tas ir iemesls, kāpēc cilvēki sāk justies nelaimīgi vai neapmierināti, un it sevišķi nepatīkami tas var ietekmēt intīmo dzīvi. Šī iemesla dēļ vajadzētu pārliecināties, ka seksuālā dzīve ir pēc iespējas daudzveidīgāka! Tā var būt jauna lomu spēle gultā, kāda pārsteidzoša mīlēšanās vieta vai ietērps. Īpaši noderīgas var izrādīties arī dažādas intīmpreces, piemēram, sildošie vai atvēsinošie lubrikanti, masāžas eļļas, afrodiziaki vai seksa rotaļlietas… Dzimumlocekļa gredzeni piesaistījuši sevišķu popularitāti sex veikalos pēdējā laikā, jo tie nodrošina papildus stimulāciju mūsu ķermeņa intīmajām zonām, un piedāvā ienest vēl vairāk baudas guļamistabā! Ja mums izdevās jūs ieintriģēt, un vēlaties izmēģināt šo intīmpreci ar savu partneri, šeit atradīsiet ļoti bagātīgu seksa preču piedāvājumu!

Nebaidieties sagādāt prieku paši sev

Pie tam, uzdrošināties sagādāt prieku paši sev! Patiesi, solo spēles var ārkārtīgi bagātināt seksuālo dzīvi, jo tas ļauj jums uzzināt, kas tieši jums patīk, kas šķiet visaizraujošākais un kas sagādās vislielāko prieku. Sevis un savas seksualitātes iepazīšana ir izšķiroša, lai labāk saprastu, kādām būtu jābūt lieliskām seksuālajām aktivitātēm! Turklāt, solo spēles ļauj arī apmierināt konkrētas jūsu vajadzības, kuras, iespējams, nav vēl izdevies apmierināt regulāra seksuālā kontakta laikā. Piemēram, nav noslēpums, ka sievietēm nereti ir daudz grūtāk sasniegt orgasmu nekā vīriešiem, taču šo situāciju perfekti atrisina sevis apmierināšana vienatnē. Tāpat arī, mēdz uzskatīt, ka vīrieši biežāk vēlas nodarboties ar seksu, tāpēc, lai neviena no pusēm neciestu, arī šādos gadījumos solo spēles var izrādīties īpaši noderīgas. 

Atbrīvojaties no stereotipiem

Vēl aizvien pastāv situācijas, kad cilvēki pienācīgi nespēj izbaudīt seksuālās aktivitātes, jo viņus nospiež dažādi sociālie stereotipi. “Ko gan teiks pārējie?”, un citi līdzīgi jautājumi reizēm virmo mūsu visu prātos, bet it sevišķi traucējoši tie ir tad, kad runa ir par seksualitātes tēmu. Katrā ziņā, apkārtējo domām nekādā gadījumā nevajadzētu būt prioritātei, kas jāņem vērā. Svarīgākais ir tas, kā mēs paši savā ķermenī jūtamies un ka visas mūsu vajadzības un vēlmes tiek apmierinātas. Centieties mest pie malas visus stereotipus! Tie ne tuvu nav patiesi. Cilvēkiem jāpārstāj baidīties no tēmām, kas saistītas ar seksu vai seksualitāti, jo tieši šie aspekti lielā mērā atbild par mūsu dzīves kvalitāti. Atbrīvojoties no sabiedrības šķietami noteiktajām normām, pamanīsiet, kā personiskā dzīve sāk uzlaboties un sagādāt arvien vairāk baudas pilnu pārdzīvojumu!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.