VIŅŠ mani PIEKRĀPA – 4 lietas, ko es no tā IEGUVU

Lai pārdzīvotu krāpšanu, mēs bēdājamies, vainojam un noniecinām sevi un partneri, dusmojamies un turam aizvainojumu. Jā, emocijām ir jāļauj plūst, taču, vairojot naidu, mēs patiesībā turpinām darīt sev pāri. Lai uzlabotu dzīves kvalitāti, noderīgāk ir izvērtēt – ko no šī notikuma var gūt?

Pašcieņa. Cilvēki mēdz krāpt ļoti dažādu iemeslu dēļ, bieži vien patieso cēloni nemaz neapzinoties, tāpēc sevis vainošana pie tā, ka esi nodota, ir lieka. Ja partneris krāpj un melo, tas norāda uz to, ka viņš pats nespēj tikt galā ar savām emocijām un vēlmēm. Reizēm fakts, ka esi piekrāpta, nāk kā svētība, jo, atskārstot, ka esi pelnījusi daudz ko vairāk, tu palēnām atgūsti savu pašcieņu un pašvērtību!

Mācīšanās no kļūdām. Ja attiecību laikā jūti, ka kaut kas nav kārtībā, centies situāciju risināt. Izvairīšanās no atbildības uzņemšanās par savu dzīvi var ievest tevi maldu ceļā, kas ar laiku piepildās ar negatīvām emocijām un sāpīgiem notikumiem. Neatkārto šo kļūdu nākamajās attiecībās!

Spēja piedot. Ja vēlies atbrīvoties no sirdssāpēm, noteikti neatbildi nodevībai ar nodevību. Pat ja šķiet, ka cilvēks, kurš tevi piekrāpa, piedošanu nav pelnījis, tev līdz tam ir jānonāk sevis dēļ. Tu esi pelnījusi atvainošanos un atbrīvošanos no neveselīgām attiecībām, tāpēc – uz priekšu!

Sevis dziedināšana.Līdzko pārciešam kādu sāpīgu notikumu, tas, ko iegūstam, ir – iekšējs spēks, pieredze un elastīgums. Piedzīvojot melno posmu, mēs daudz apzinātāk izprotam balto – tas izgaismojas pavisam no cita rakursa, turklāt pavisam spoži. Tāpat caur grūtībām mēs arvien skaudrāk apjaušam, kas nav domāts mums – mēs atgūstam savu patieso Es un dziedinām rētas. Tā vietā, lai ļautu vaļu bailēm, kuras spēj aizēnot mūsu bezrūpīgo, prieka pilno un patieso dabu, ļausim sev atdzimt no jauna – noticot un iemīloties vēlreiz!

2 komentāru
  1. Nu patiesībā, vēl ir kāda nianse – nespēja uzticēties otram nākošajās attiecībās. Kas ir samērā draķņīgi.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.